Rada Naczelna Polskiego Stronnictwa Ludowego

L.p. WOJEWÓDZTWO NAZWISKO IMIĘ
1 KUJAWSKO-POMORSKIE Baranowski Krzysztof
2 MAZOWIECKIE Bartoszewski Władysław Teofil
3 ŁÓDZKIE Bejda  Paweł
4 MAZOWIECKIE Benedykciński  Grzegorz
5 KUJAWSKO-POMORSKIE Bober Ryszard
6 MAZOWIECKIE Borkowski Krzysztof
7 ŚLĄSKIE Boski  Grzegorz
8 LUBELSKIE Bratkowski Arkadiusz
9 DOLNOŚLĄSKIE Bronowicka Joanna
10 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Brzezin Gustaw Marek
11 LUBELSKIE Cholewa  Michał 
12 PODLASKIE Cieślukowski Cezary
13 ŁÓDZKIE Cubała Stanisław
14 WIELKOPOLSKIE Czajkowski  Krzysztof
15 LUBUSKIE Dąbrowski Arkadiusz
16 PODKARPACKIE Deptuła Michał
17 PODKARPACKIE Dziedzic Adam
18 ŚWIĘTOKRZYSKIE Dziubek Grzegorz
19 ŁÓDZKIE Figat Krzysztof
20 ŚWIĘTOKRZYSKIE Fucia Mirosław
21 DOLNOŚLĄSKIE Gancarz Paweł
22 MAŁOPOLSKIE Gaweł Marcin
23 POMORSKIE Gawrylik  Adam
24 LUBUSKIE Glaz Mirosław
25 ŚWIĘTOKRZYSKIE Gos Marek
26 ZACHODNIOPOMORSKIE Grabarek Zbigniew
27 WIELKOPOLSKIE Grabowski  Krzysztof
28 PODLASKIE Grochowski Wojciech
29 WIELKOPOLSKIE Grzeszczak  Eugeniusz
30 WIELKOPOLSKIE Grzyb  Andrzej
31 MAŁOPOLSKIE Harężlak Andrzej
32 LUBELSKIE Hetman Krzysztof
33 MAŁOPOLSKIE Horyń Marcin
34 WIELKOPOLSKIE Jankowiak  Wojciech
35 ŚLĄSKIE Janosik Artur
36 LUBUSKIE Janowicz Henryk
37 PODLASKIE Janowski Mikołaj
38 ŚWIĘTOKRZYSKIE Jarubas Adam
39 MAZOWIECKIE Jastrzębski  Stanisław
40 KUJAWSKO-POMORSKIE Jędrzejewska Aneta
41 LUBUSKIE Kaczmarek Jarosław
42 MAZOWIECKIE Kalinowski Jarosław
43 PODKARPACKIE Kasprzak Mieczysław
44 ŚLĄSKIE Kiepura  Henryk
45 KUJAWSKO-POMORSKIE Kierzkowska Ewa
46 MAŁOPOLSKIE Klęczar Krzysztof
47 ŁÓDZKIE Klimczak Dariusz
48 KUJAWSKO-POMORSKIE Kłopotek Agnieszka
49 OPOLSKIE Koncewicz Dorota
50 OPOLSKIE Konopka  Antoni
51 LUBELSKIE Kos Marek
52 MAŁOPOLSKIE Kosiniak-Kamysz Andrzej
53 MAŁOPOLSKIE Kosiniak-Kamysz Władysław
54 MAZOWIECKIE Kosiński Krzysztof
55 MAŁOPOLSKIE Kozak Wojciech
56 PODLSKIE Krajewski Stefan
57 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Król Radosław
58 WIELKOPOLSKIE Kubiak  Andrzej
59 ZACHODNIOPOMORSKIE Kulinicz Tomasz
60 LUBELSKIE Kuropatwa  Józef 
61 KUJAWSKO-POMORSKIE Kurzawa  Dariusz
62 WIELKOPOLSKIE Libicki Jan Filip
63 ŁÓDZKIE Łabędzki Marcin
64 ZACHODNIOPOMORSKIE Łapeciński Marcin
65 LUBELSKIE Łopata Jan
66 WIELKOPOLSKIE Maciejewski  Jarosław
67 LUBELSKIE Maj Andrzej
68 MAZOWIECKIE Maliszewski  Mirosław
69 POMORSKIE Masłowski  Dorian
70 ŁÓDZKIE Matysiak  Józef
71 PODKARPACKIE Micał Zbigniew
72 POMORSKIE Molski  Mirosław
73 MAŁOPOLSKIE Motyka Miłosz 
74 MAZOWIECKIE Nalewajk Tadeusz
75 ŁÓDZKIE Nowak  Adam
76 MAŁOPOLSKIE Ochwat Ryszard
77 ŚWIĘTOKRZYSKIE Olszak Paweł
78 MAZOWIECKIE Orliński Mirosław Adam
79 MAZOWIECKIE Orzełowska Janina Ewa
80 OPOLSKIE Oszańca Marcin
81 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Pasławska Urszula
82 WIELKOPOLSKIE Paszyk Krzysztof
83 MAZOWIECKIE Pawlak Waldemar
84 MAZOWIECKIE Piłka Sebastian
85 ŚWIĘTOKRZYSKIE Piwnik Marcin
86 OPOLSKIE Rakoczy  Stanisław
87 LUBELSKIE Romańczuk Andrzej 
88 LUBELSKIE Różyński  Wiesław 
89 ZACHODNIOPOMORSKIE Rudzis-Gruchała Helena
90 ZACHODNIOPOMORSKIE Rzepa Jarosław
91 DOLNOŚLĄSKIE Samborski Tadeusz
92 MAZOWIECKIE Sawicki Emil
93 MAZOWIECKIE Sawicki Marek
94 ŚWIĘTOKRZYSKIE Siekierski  Czesław
95 ŁÓDZKIE Skorupiński Marcin
96 LUBELSKIE Sławecki Tadeusz 
97 LUBELSKIE Smolarz Henryk 
98 PODKARPACKIE Sobieraj Dariusz
99 ŚWIĘTOKRZYSKIE Soboń Bogdan
100 KUJAWSKO-POMORSKIE Sosnowski Zbigniew
101 MAZOWIECKIE Stefaniak Jakub
102 ŁÓDZKIE Stępień  Andrzej
103 MAZOWIECKIE Struzik Adam
104 PODKARPACKIE Surdy Leszek
105 WIELKOPOLSKIE Szalczyk  Zofia
106 POMORSKIE Szatkowski  Radosław
107 DOLNOŚLĄSKIE Szczęsna Mariola
108 ŚLĄSKIE Szemla Mirosław
109 ŁÓDZKIE Szymanek Andrzej
110 LUBUSKIE Tomczyszyn Stanisław
111 WIELKOPOLSKIE Tomicki  Marek
112 ŚWIĘTOKRZYSKIE Włodarczyk Bogusław
113 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Włodkowski Zbigniew
114 MAZOWIECKIE Wojnarowski Konrad
115 PODKARPACKIE Zadworny Zdzisław
116 KUJAWSKO-POMORSKIE Zakrzewska Edyta
117 PODLASKIE Zawistowska Agnieszka
118 MAZOWIECKIE Zgorzelski Piotr
119 KUJAWSKO-POMORSKIE Zgórzyński Paweł
120 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Ziejewski Zbigniew
121 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Ziober Wojciech
122 DOLNOŚLĄSKIE Zysnarski Radosław
123 MAZOWIECKIE Żelazowska  Bożena
124 WARMIŃSKO-MAZURSKIE Żuchowski Piotr

 

Informacje o dokumencie:
  • Informację wprowawdził(a) do BIP: Banasiak Aleksandra
  • Data udostępnienia w BIP: 2009-11-20 15:57:55
  • Informacja zaktualizowana przez: Miętus Mariusz
  • Data ostatniej aktualizacji: 2022-06-06 14:39:20
  • Liczba odsłon: 5325
  • Historia dokumentu:

[Liczba odsłon: 186864]

przewiń do góry